Bakım Paketleri

Filonuz sizin için önemli, siz de bizim için…


Hem filo, hem de bireysel satın alımlarınızda sunduğumuz avantajlı bakım paketlerine mutlaka göz atın. Bakım paketlerimiz sayesinde ileride oluşabilecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmezsiniz. Her zaman bakım paketini aldığınız günkü fiyata sahip olursunuz ve zamlardan etkilenmezsiniz. İndirimli ve avantajlı bakım paketlerini tüm yetkili servislerde kullanabilirsiniz. Bakım maliyetlerinizi minimuma indiren Ford Trucks dünyasında ayrıcalıklar bitmez; bakım paketinizi isterseniz araç kredinize dahil edebilirsiniz.
home_energy_feature_1

3.Yıl Uzatılmış Garanti

Uzatılmış garanti hizmeti ile standart olarak sunulan 2 yıl sınırsız km garantisini 3 yıla çıkarıyoruz. 3. Yıl Uzatılmış Garanti hizmetini her model Ford Trucks çekici ve kamyonlara aracın standart garanti süresi bitimine kadar Ford Trucks yetkili servislerinden alabilirsiniz.

home_energy_feature_2

Ford Trucks Net

Teknolojik özelliklerle dolu yeni Ford Trucks Çekici Serisi, kabin içi internet bağlantısını herkesten önce sürücülerle tanıştırıyor. Ford Trucks Net internet paketiyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz* hem de 4,5G hızıyla.

home_energy_feature_3

Yolunuza Sağlık Paketi

İçiniz hep rahat olsun diye artık yoldayken sağlığınızla ilgili her durumda, acil olan veya danışmak istediğiniz her türlü konuda Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de. Üstelik siz çok uzaklarda işinizin başındayken, gözünüz arkada kalmasın diye Ford Trucks ailenizi de yalnız bırakmıyor! Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti’nden sizinle aynı adreste ikamet eden aileniz de faydalanabiliyor.

Yol Yardımı

Ford Trucks’la yolda kalmak yok!

Siz yolunuza devam edin, biz aracınız seyir halindeyken oluşan problemleri uzman ekiplerimizle en hızlı şekilde giderelim. Euroservis ile yolunda gitmeyen durumları 7/24 sizin için anında çözüyoruz. Euroservis'in ekstra hizmetleri:

Yolda onarım
Çekici hizmeti
Otobüs bileti
Konaklama & araç geri alımı için ulaşım